Barselona sigurna. Betis slavio protiv Đirone, Kanales u nadoknadi pogodio za trijumf

1

Betis je upisao osmu pobedu od početka sezone i sedmi je na tabeli sa 29 bodova, dok je Đirona deseta sa pet bodova manje

Fudbaleri Betisa pobedili su na svom terenu ekipu Đirone sa 3:2 u utakmici 20. kola španske Primere.

Ekipa Betisa povela je u 12. minutu golom Telja, ali je Đirona golovima Aleša Garsije i Dumbije u 36. i 44. minutu preokrenula rezultat.

Na 2:2 izjednačio je Loren u 54. minutu, a pobedu domaćoj ekipi doneo je Serhio Kanales u 94. minutu iz penala.

Fudbaleri Betisa u narednom kolu gostuju Atletik Bilbau, dok Đirona dočekuje Barselonu.

Fudbaleri Viljareala i Atletik Bilbaa igrali su danas nerešeno 1:1, u 20. kolu Primere.

Atletik je vodio od 18. minuta autogolom Haumea Koste, a u 71. je izjednačio Karl Toko Ekambi.

Semafor 20. kola La Lige:

Hetafe – Alaves 4:0 (Mata 33. jedanaesterac, 88, Molina 46, 55)

Real – Sevilja 2:0 (Kazemiro 87, Modrić 90+2)

Ueska – Atletiko 0:3 (Lukas 31, Arijas 52, Koke 71)

Selta – Valensija 1:2 (Arauho 40 - Tores 71, Rodrigo 84)

Betis – Đirona 3:2 (Teljo 12, Loren 54, Kanales 94. penal – Garsokja 34, Dumbija 44)

Viljareal – Atletik Bilbao 1:1 (Ekambi 71 - Kosta 18)

Rajo Valjekano – Real Sosijedad 2:2 (Komesana 22, Embarba 28 - Moreno 39, Vilian Hose 82)

Levante – Valjadolid 2:0 (Koke 42, Rođer 90+5)

Barselona – Leganes 3:1 (Dembele 32, L. Suarez 71, Mesi 90+2 - Brajtvajt 57)

21,00: Eibar – Espanjol