Славља Грујића са Хертом и Настасића са Шалкеом (ВИДЕО)

1

По два гола Калиђурија и Дуде, две асистенције Селкеа, истакао се и Ибишевић са асистенцијом и голом

Фудбалери Херте победили су Нирнберг у гостима са 3:1, у главним улогама осовина Ибишевић (гол и асистенција) - Дуда (два гола) - Селке (две асистенције).

Ведад Ибишевић је довео Херту у вођство у 15. минуту, а у 42. је изједначио Хано Беренс.

Онџеј Дуда је головима у 50. и 70. минуту донео победу гостима из Берлина.

Српски фудбалер Марко Грујић, који се опоравио од повреде, играо је до 57. минута за Херту.

Шалке је до победе код куће (2:1) над Волфзбургом дошао головима Калиђурија. Матија Настасић одиграо је цео меч за тим из Гелзенкирхена.

Семафор 18. кола Бундес лиге:

Хофенхајм – Бајерн 1:3 (Шулц 59 - Горецка 34, 45+1, Левандовски 87)

Ајнтрахт – Фрајбург 3:1 (Алер 36, Ребић 40, Јовић 45 - Петерсен 69)

Аугзбург – Фортуна 1:2 (Шмид 64 - Дукш 45, Раман 89)

Бајер Леверкузен – Борусија Менхенгладбах 0:1 (Плеа 37)

Хановер – Вердер 0:1 (Рашица 33)

Штутгарт – Мајнц 2:3 (Гонзалес 83, Кемпф 85 - Боетијус 22, Матета 28, Хак 72)

Лајпциг – Борусија Дортмунд 0:1 (Витсел 15)

Нирнберг – Херта 1:3 (Беренс 42, )

Шалке – Волфзбург 2:1 (Калиђури 8. једанаестерац, 79 - Речбечај 20)

Kоментари (1)

Cicić doktor

Grujiću je najbolje da ostane u Herti, šta mu fali? Em što igra, em nije loš... u Liverpulu nema šanse oni imaju 50 igrača. Upropastiše sve talente, tako i Markeca...šta tek on da očekuje?