Preokret Atalante, pobede Frosinonea i Torina, remi Sinišine Bolonje, Juve siguran (VIDEO)

0

Fudbaleri Atalante pobedili su na svom terenu SPAL sa 2:1, u utakmici 23. kola italijanske Serije A

Fudbaleri Bolonje i Đenove odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 23. kola italijanske Serije A. Bolonja je povela u 17. minutu golom Matije Destra, a izjadnačenje i bod Đenovi doneo je Lukas Lerager u 33. minutu.

Ekipa Siniše Mihajlovića u narednom kolu gostuje Romi, a Đenova na svom terenu dočekuje ekipu Lacija.

SPAL je poveo već u osmom minutu golom Andree Petanje, ali je Atalanta u drugom poluvremenu preokrenula rezultat. Strelci za pobednički bili su Josip Iličić u 57. i asistent kod prvog pogotka, Duvan Zapata u 79. minutu.

Fudbaleri Frosinonea upisali su treću pobedu u sezoni, pošto su u gostima bili bolji od Sampdorije sa 1:0. Jedini gol na meču postigao je Danijel Čiofani u 25. minutu.

Istim rezultatom slavio je i Torino na svom terenu protiv Udinezea posle 101. minuta igre. Gol, vredan tri boda, postigao je Ola Aina u 31. minutu.

Udineze je u drugom poluvremenu imao veliki priliku da izjednači, ali Rodrigo De Paul nije iskoristio jedanaesterac u 74. minutu dosuđen nakon što je sudija pogledao video snimak.

Do kraja meča VAR je bio još jednom u prvom planu. Stefano Okaka je pogodio mrežu Torina, ali je slavlje gostujućih igrača kratko trajalo, pošto je nakon pregledanog snimka sudija poništio pogodak zbog ofsajda.

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Sasuolo sa 3:0 u 23. kolu italijanske Serije A. Šampion Italije poveo je golom Samija Kedire u 23. minutu, da bi Kristijano Ronaldo u 70. na asistenciju Miralema Pjanića povisio na 2:0.

U finišu meča, odnosno u 86. minutu Ronaldo je upisao asistenciju, a gol je postigao Emre Džan.

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Kaljari sa 3:0 u poslednjoj utakmici 23. kola italijanske Serije A.

Milan je poveo autogolom Luke Kepitelija u 13. minutu, da bi devet minuta kasnije Lukas Paketa povisio na 2:0. Konačan rezultat postavio Kšištof Pjontek u 62. minutu svojim drugim golom u dresu "rosonera".