Почетна / Фудбал / Велика петорка

Вест Хем бољи од Фулама, дебитова Марковић, Вотфорд разбио Кардиф

Фудбалери Вотфорда победили су вечерас Кардиф у гостима са 5:1, у 27. колу Премијер лиге.

Херој Вотфорда је Ђерар Деулофеу, који је дао три гола и имао једну асистенцију.

Стрелац преостала два гола био је Трој Дини, док је једини погодак за домаћина пред крај утакмице постигао Сол Бамба.

Вотфорд је везао три утакмице без пораза и седми је на табели са 40 бодова.

Кардиф има 25 бодова, један више од Саутемптона, који је на 18. месту који води у други ранг такмичења.

Фулам је забележио још један пораз, у гостима од Вест Хема са 3:1, иако је водио већ од трећег минута голом Рајана Бабела.

Преокрет и победу Вест Хему донели су Хавијер Чичарито Ернандес, Иса Диоп и Миха Антонио.

Вест Хем је сада девети на табели са 36 бодова, док је Фулам са 17 на претпоследњем, 19. месту у Премијер лиги.

Цео меч за Фулам одиграо је Александар Митровић, док је у 46. минуту дебитовао Лазар Марковић.