Grujićeva Herta sa dva igrača manje poražena od Borusije u 92. minutu (VIDEO)

0

Minimalna pobeda Lajpciga, sedam golova u Volfsburgu, Štutgartu samo bod u borbi za spas

U Berlinu "rat". Dva puta je Herta Marka Grujića vodila golovima Kalua (1:0, 2:1), ali je na kraju ostala bez bodova.

Odluka je pala u finišu, Torunariga je isključen posle drugog žutog kartona u 85. minutu, Milioneri iz Dortmunda su još više dodali gas, a onda je Marko Rojs u 92. minutu pogodio sa osema metara, sa sredine za pobedu i bar na dan povratak na prvo mesto.

Fudbaleri Lajpciga pobedili su u gostima ekipu Šalkea sa 1:0. Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Timo Verner u 14. minutu.

Fudbaleri Volfsburga su na svom terenu slavili protiv Fortune sa 5:2.

Tri gola za pobednički tim postigao je Vaut Veghorst, u 54, 59. i 88. minutu, a u strelce su se upisali i Admir Mehmedi u 34. i Robin Knohe u 57. minutu.

Golove za Diseldorf postigli su Kan Ajhan u 30. i Benito Raman u 65. minutu.

Fudbaleri Augsburga su na svom terenu pobedili Hanover sa 3:1, dok su Štutgart i Hofenhajm odigrali nerešeno 1:1.

Semafor 26. kola Budnes lige:

Borusija Menhengladbah – Frajburg 1:1 (Plea 16 - Grifa 10)

Šalke – Lajpcig 0:1 (Verner 14)

Štutgart – Hofenhajm 1:1 (Cuber 66 - Kramarić 42)

Augzburg – Hanover 3:1 (Kordova 65, Šmit 78, Han 86 - Vejdant 8)

Volfzburg – Fortuna 5:2 (Mehmedi 34, Veghorts 54, 59, 88, Knoh 57 - Ajhan 30, Raman 65)

Herta – Borusija Dortmund 2:3 (Kalu 4, 35. jedanaesterac - Dilejni 14, Zagadu 47, Rojs 90+2)

13.30: Bajer Leverkuzen – Verder

15.30: Ajntraht – Nirnberg

18.00: Bajern – Majnc