Sergej udario rivala nogom u zadnjicu i pocrveneo, Juventus do osme titule u nizu, gol Milenkovića (VIDEO)

2

Fudbalski klub Juventus osvojio je osmu vezanu titulu šampiona Italije. Stara dama je sa 2:1 pobedila Fjorentinu u Torinu.

LJubičasti su poveli pogotkom Nikole Milenkovića, ali su preokret i pobedu domaćinu doneli Aleks Sandro i Erman Pecela autogolom.

Fudbaleri Parme i Milana odigrali su nerešeno 1:1. Samu Kastiljeho je u 69. minutu doveo Milan u vođstvo, dok je izjednačenje i bod Parmi doneo Bruno Alaveš u 87. minutu.

Fudbaleri Kjeva pobedili su u gostima ekipu Lacija sa 2:1. Kjevo je upisao tek drugu pobedu u sezoni, ali je i dalje ubedljivo poslednji na tabeli sa samo 14 osvojenih bodova.

Lacio je već od 34. minuta bila u problemu, pošto je Sergej Milinković-Savić zaradio direktan crveni karton, udario je rivala nogom u zadnjicu.

Brojčanu prednost na terenu Kjevo je iskoristio početkom drugog poluvremena kada je golovima Emanuel Vinjata i Perparima Hetemaja poveo sa 2:0. Konačan rezultat postavio je u 67. minutu Felipe Kajsedo.

Fudbaleri Torina su u gostima bili bolji od Đenove sa 1:0. Jedini gol na meču postigao je Kristijan Ansaldi u 58. minutu.

Bolonja je na svom terenu upisala važnu pobedu protiv Sampdorije pošto je slavila sa 3:0. Ekipa Siniše Mihajlovića je na 16. mestu, van opasne zone.

Fudbaleri SPAL-a su u gostima pobedili Empoli sa 4:2, Kaljari je na svom terenu bio bolji od Frosinonea sa 1:0, dok su Udineze i Sasuolo odigrali 1:1.

Semafor 33. kola Serije A:

Parma – Milan 1:1 (Alaveš 87 - Kastiljeho 69)

Bolonja – Sampdorija 3:0 (Tonelji 54. autogol, Pulgar 69, Orsolini 83)

Lacio – Kjevo 1:2 (Kaisedo 67 - Vinjato 49, Hetemaj 51)

Đenova – Torino 0:1 (Ansaldi 58)

Kaljari – Frozinone 1:0 (Žoao Pedro 27. jedanaesterac)

Empoli – SPAL 2:4 (Kaputo 22, Traore 47 - Petanja 38. jedanaesterac, 61, Flokari 44, Antenući 88)

Udineze – Sasuolo 1:1 (Lirola 80. autogol - Sensi 31)

Juventus – Fiorentina 2:1 (Aleks Sandro 37, Pecelja 53. autogol - Milenković 6)

Inter – Roma 1:1 (Perišić 61 - El Šaravi 14)

19.00: Napoli – Atalanta