Barselona na dvokorak od titule, minimalac Atletika (VIDEO)

0

Selta slavila protiv Đirone, Dmitrović odolevao Jorgandžijama do finiša

Fudbaleri Selte pobedili su na svom terenu Đironu sa 2:1, u utakmici 33. kola španske Primere. Strelci za pobednički tim bili su Jago Aspas u 34. i Sofran Bufal u 69. minutu, dok je jedini gol za Đironu postigao Portu u 48. minutu.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Eibar u gostima sa 1:0, strelac je bio rezervista Toma Lemar u 85. minutu. Srpski golman Marko Dmitrović branio je celu utakmicu za Eibar.

Barselona je golovima Albe i Lenglea došla na dve pobede od titule, ceh je platio (2:1) Real Sosijedad koji se bori za Ligu Evrope.