Očajan start sezone Monaka, Kneževi po starom, prokockali 2:0, poraz Mitrovićevog Strazbura (VIDEO)

0

Igrač više dao je krila igračima Nima, za osam minuta stigli su do boda, a tom prilikom dve asistencije upisao je ofanzivni vezista Ferhat

Ni neutešni pesimisti iz redova navijača Monaka nisu mogli ovo da predvide: dva poraza i mršav remi u prva tri kola Lige 1, na korak su od dna, kao i prošle sezone predstoji im borba za goli prvoligaški život.

Ovoga puta na Luju Drugom prokockali su prednost 2:0, pošto su tim rezultatom zaključili prvo poluvreme.

Međutim, u nastavku „kum” remija bio je njihov defanzivac, Brazilac Žemerson, koji je u 56. minutu dobio direktan crveni karton, slobodno se može reći, izuzetno glupo, zbog grubog starta na protivnika tu negde oko centra!

Nije opravdanje, ali jeste činjenica, u redovima Monaka izostali su najbolji igrači, Radamel Falkao i Stevan Jovetić zbog povrede, Sesk Fabregas zbog suspenzije.

Strazbur je kombinovao protiv Rena, posle velike pobede pre tri dana u prvom meču plej-ofa za Ligu Evrope protiv Ajntarhta, i to ih je koštalo poraza od Rena.

Gosti su slavili sa 2:0. Na klupi domaćih, između ostalih, bio je i srpski reprezentativac Stefan Mitrović.

PSŽ nije sputao ni promašeni penal Di Marije u 71. minutu, Čupo-Motang da je pola golova Parižana (4:0), deo druge polovine je i delo igrača Tuluza Gonkalvesa, savladao je svog oglmana Rejnea u 55. minutu.