Dmitrović primio dva gola za dva minuta, Gudelj slavio protiv Alavesa (VIDEO)

4

Granada je iskoristila dva igrača više u Vigu, Sančez i Erera postigli su golove za pobedu

Fudbaleri Espanjola pobedili su danas na gostujućem terenu Eibar sa 2:1, u utakmici četvrtog kola španskog prvenstva.

Eibar je poveo u 58. minutu golom Ivana Ramisa, a Espanjol je napravio preokret za dva minuta. Izjednačio je Fakundo Ferejra u 76. minutu, a pobedu gostima doneo je Esteban Granero u 78. minutu.

Naš golman Marko Dmitrović branio je ceo meč za domaći tim.

Fudbaleri Sevilje pobedili su danas na gostujućem terenu Alaves sa 1:0, u utakmici četvrtog kola španskog prvenstva, jedini gol postigao je Žoan Žordan u 37. minutu. Alaves je tri poslednje utakmice bez pobede.

Naš Nemanja Gudelj ušao je u igru u 67. minutu, upravo umesto strelca jedinog gola.

Granada je iskoristila dva igrača više u Vigu. Saenc je isključen u 11, a Beltran u 29. minutu, pa je Selta do kraja igrala sa devetoricom. Sančez i Erera postigli su golove za pobedu.

Semafor 4. kola La Lige:

Majorka – Atletik Bilbao 0:0

Real Madrid – Levante 3:2 (Benzema 25, 31, Kasemiro 40 - Majoral 49, Melero 75)

Leganes – Viljareal 0:3 (Moreno 26, 90+3 Silva 39. autogol)

Real Sosijedad – Atletiko Madrid 2:0 (Odegard 58, Monreal 61)

Barselona – Valensija 4:1 (Fati 3, de Jong 7, Pike 52, Suarez 61, 82 - Gameiro 29, Gomez 90+2)

Eibar – Espanjol 1:2 (Ramis 58 - Fereira 76, Granero 78)

Alaves – Sevilja 0:1 (Žordan 37)

Selta – Granada 0:2 (Sančez 45+6, Erera 54)

Valjadolid – Osasuna 1:1 (Ervias 65 - Ibanjez 81)

Betis – Hetafe 1:1 (Hoakin 73. jedanaesterac - Mata 15. jedanaesterac)