Granada šokirala Barselonu, Dmitrović sačuvao mrežu Eibara, zaigrao i Radoja (VIDEO)

0

Viljareal golovima u finišu do pobede nad Valjadolidom, Atletiko odigrao bez golova

Granada je šokirala slavnu Barselonu. Zaigrao je u nastavku i Mesi, pa i Fati, ušao je i Vidal, ali Katalonci nisu uspeli ni da daju utešni gol, domaćin je slavio 2:0, a Aziz je u 2. minutu načeo rivala posle ukradene lopte. Dotučen je slavni tim sa kreča.

Valjadolid se vrlo dobro držao sve do finiša, kad su u 77. minutu skrivili jedanaesterac, a siguran realizator bio je Kazorla. Pobedu Viljareala potvrdio je u 89. minutu Ontiveros.

Levanete i Eibar odigrali su bez golova, što više prija Marku Dmitroviću, jer je sačuvao mrežu gostiju. Nemanja Radoja je od 71. minuta igrao za Levante.

Fudbaleri Atletiko Madrida odigrali su večeras nerešeno 0:0 sa Seltom, u utakmici petog kola španskog prvenstva.

Atletiko je vezao dve utakmice bez pobede u prvenstvu, a da je večeras pobedio, preuzeo bi prvo mesto na tabeli.

Atletiko je promašio brojne šanse večeras, a defanzivac Hose Marija Himenes rekao je da je ekipa pokušala sve.