Бајерн против Келна убедљивији него против Звезде (ВИДЕО)

2

Лајпциг убедљив против Вердера за коту један, Бајер Леверкузен је са 2:0 победио Унион, док је Херта са 2:1 савладала екипу Падерборна

Фудбалери Бајерн Минхена победили су данас Келн са 4:0, у петом колу Бундеслиге.

Двоструки стрелац био је Роберт Левандовски, док су по гол дали Филип Кутињо и Иван Перишић.

Келн је од 59. минута имао играча мање због искључења Кингслија Ехизибуеа.

Бајерн је тако после победе са 3:0 над Црвеном звездом у Лиги шампиона остварио још један убедљив тријумф.

Бајер Леверкузен је са 2:0 победио Унион, док је Херта са 2:1 савладала екипу Падерборна.

Фудбалери Лајпцига победили су вечерас у Бремену домаћи Вердер са 3:0, у утакмици петог кола Бундеслиге и попели се на прво место на табели.

Лајпциг је повео у 13. минуту, а стрелац је био Вили Орбан. Предност је удвостручио Марсел Сабицер у 35. минуту, а коначан резултат поставио је Марсело Сарачи у 83. минуту.