Real negirao da je Kurtoa imao napad anksioznosti

1

Real Madrid je saopštio da je golman Tibo Kurtoa zamenjen u poluvremenu utakmice protiv Briža u Ligi šampiona zbog stomačnog virusa, a ne napada anksioznosti

Real je u utorak odigrao nerešeno 2:2 sa Brižom, a Kurtou je u poluvremenu na golu zamenio Alfons Areola.

Real je posle prvog dela igre gubio sa 0:2, a španski mediji preneli su da je Kurtoa na poluvremenu imao napad anksioznosti.

Real je u saopštenju naveo da su te tvrdnje lažne. Belgijski golman je od tada lečen od stomačnog virusa i dobro reaguje na tretman, dodao je Real, preneli su britanski mediji.

Kurtoa je na meti kritika otkako je na golu zamenio Kejlora Navasa. On je u Ligi šampiona ove sezone primio pet golova iz devet šuteva, a samo je u dve od šest prvenstvenih utakmica sačuvao svoju mrežu. U intervjuu za Marku, Kurtoa je rekao:

Ako želiš da budeš golman Real Madrida moraš da prihvatiš pritisak.