Real Sosijedad pobedio Betis, Alaves bolji od Selte, minimalac Sevilje (VIDEO)

0

Žuta podmornica torpedovala Espanjol u gostima, Ekambi dao gol odluke

Fudbaleri Alavesa pobedili su danas na svom terenu Seltu sa 2:0, u utakmici devetog kola španskog prvenstva.

Alaves je poveo u 50. minutu golom Lisandra Magaljana, a konačan rezultat postavio je Lukas Peres u 82. minutu.

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na svom terenu Betis sa 3:1, u utakmici devetog kola španskog prvenstva.

Betis je poveo golom Lorena u 12. minutu, a domaći su izjednačili autogolom Havija Garsije u 22. minutu. Vilijan Žoze doneo je vođstvo Sosijedadu golom u 36. minutu, a konačan rezultat postavio je Portu u 58.

Viljareal je golom Ekambija u 17. minutu došao do celog plena na gostovanju u Barseloni.

Semafor 9. kola La Lige:
Granada – Osasuna 1:0 (Duarte 38)
Eibar – Barselona 0:3 (Grizman 13, Mesi 58, Suarez 66)
Atletiko Madrid – Valensija 1:1 (Kosta 36. jedanaesterac - Pareho 82)
Hetafe – Leganes 2:0 (Anhel 64, 84)
Majorka – Real Madrid 1:0 (Žunior 7)
Alaves – Selta 2:0 (Magaljan 50, Perez 82)
Real Sosijedad – Betis 3:1 (Garsija 22. autogol, Vilian Hose 36, Portu 58 - Loren 12)
Espanjol – Viljareal 0:1 (Ekambi 17)
Atletik Bilbao – Valjadolid 1:1 (Vilijams 33 - Martinez 71. autogol)
Sevilja – Levante 1:0 (de Jong 86)