Интер победио Сасуоло, гол Ђуричића, реми Роме са играчем мање (ВИДЕО)

0

Нови кикс Милана, Леће у 92. минуту до бода на Сан Сиру

Фудбалери Интера победили су данас на гостујућем терену Сасуоло са 4:3, у утакмици осмог кола италијанског првенства и задржали корак за водећим Јувентусом.

Интер је повео у другом минуту голом Лаутара Мартинеса, а изједначио је Доменико Берарди у 16. минуту. Гости су преко Ромелуа Лукакуа стекли два гола предности, головима у 38. и 45. минуту из једанаестерца.

Четврти гол за Интер постигао је Мартинес у 71. минуту из пенала, а затим је стрелац за домаћи тим био српски фудбалер Филип Ђуричић, у 74. минуту. Коначан резултат поставио је Жереми Бога у 82. минуту.

Фудбалери Каљарија победили су на домаћем терену СПАЛ са 2:0, у утакмици осмог кола италијанског првенства.

Домаћи су повели голом Рађе Наинголана у деветом минуту, а победу је обезбедио Паоло Фараго голом у 67. минуту.

Фудбалери Удинезеа победили су на свом терену Торино са 1:0, голом Стефана Окаке у 42. минуту.

Сампдорија и Рома одиграли су нерешено 0:0. Вучица је у финишу играла са десет играча после искључења Клајверта.

Леће је у вечерњем термину шокирало Милан. Калдерони је гостима у 92. минуту донео бод (2:2).

Семафор 8. кола Серије А:

Лацио – Аталанта 3:3 (Имобиле 69. једанаестерац, 90+2. једанаестерац, Кореа 70 - Мјуриел 23, 28, Гомез 37)

Наполи – Верона 2:0 (Милик 37, 67)

Јувентус – Болоња 2:1 (Роналдо 19, Пјанић 54 - Данило 26)

Сасуоло – Интер 3:4 (Берарди 16, Ђуричић 74, Бога 82 - Мартинез 2, 71. једанаестерац, Лукаку 38, 45. једанаестерац)

Сампдорија – Рома 0:0

Каљари – СПАЛ 2:0 (Наинголан 9, Фараго 67)

Удинезе – Торино 1:0 (Окака 42)

Парма – Ђенова 5:1 (Куцка 38, Корнелијус 42, 45+1, 50, Кулушевски 79 - Пинамонти 52)

Милан – Леће 2:2 (Чалханоглу 20, Пјонтек 81 - Бабакар 62, Калдерони 90+2)

20.45: Бреша – Фјорентина