Šalke ispustio priliku da zasedne na čelo Bundeslige, srušio ga Kramarić (VIDEO)

0

Keln pobedio Paderborn, Jarčevi izašli van opasne zone, rivalu ostao fenjer

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su na svom terenu Šalke sa 2:0 u poslednjoj utakmici osmog kola nemačke Bundeslige.

Pitanje pobednika rešeno je u drugom poluvremenu, s obzirom na to da su oba gola viđena u poslednjih 20 minuta meča.

Hofenhajm je poveo u 72. minutu pogotkom Andreja Kramarića, da bi trijumf overio Ilas Bebu u 86.

Srpski reprezentativac Matija Nastasić presedeo je ceo meč na klupi Šalkea.

Ranije danas Keln je sa 3:0 pobedio Paderborn i ostavio mu fenjer, a pobegao iz opasne zone.