Марсељ бољи од Лила, Радоњић играо 16 минута (ВИДЕО)

0

Уз много упорности и мало среће Марсељ је стигао до победе у дуелу са Лилом. Пре меча били су седми, сад су при врху

Крило домаћих Немања Радоњић играо је од 74. минута. Није имао много лопти, па самим тим ни прилике да се истакне, али за њега је најважније да константно игра.

Прво полувреме протекло је без икаквих шанси, звучи невероватно, али је истина.

Марсељ је стигао до вођства из прве прилике у 49. минуту: голман гостију Мајгнан лоше је интервенисао и у паду испустио лопту, она је стигла до Камаре који је упослио Сансона – 1:0.

Судија се ипак ослонио на ВАР, па је после прегледања снимка установио да чувар мреже није био фаулиран, па је показао на центар.

За дуплирање вођства домаћина побринуо се гост: у покушају да избаци лопту штопер Лила, Бразилац Габријел, постигао је аутогол.

Све што су гости успелио да ураде било је да обезбеде частан пораз: Јазичи је извео корнер, а главом је погодио Сумаоро.