Marselj bolji od Lila, Radonjić igrao 16 minuta (VIDEO)

0

Uz mnogo upornosti i malo sreće Marselj je stigao do pobede u duelu sa Lilom. Pre meča bili su sedmi, sad su pri vrhu

Krilo domaćih Nemanja Radonjić igrao je od 74. minuta. Nije imao mnogo lopti, pa samim tim ni prilike da se istakne, ali za njega je najvažnije da konstantno igra.

Prvo poluvreme proteklo je bez ikakvih šansi, zvuči neverovatno, ali je istina.

Marselj je stigao do vođstva iz prve prilike u 49. minutu: golman gostiju Majgnan loše je intervenisao i u padu ispustio loptu, ona je stigla do Kamare koji je uposlio Sansona – 1:0.

Sudija se ipak oslonio na VAR, pa je posle pregledanja snimka ustanovio da čuvar mreže nije bio fauliran, pa je pokazao na centar.

Za dupliranje vođstva domaćina pobrinuo se gost: u pokušaju da izbaci loptu štoper Lila, Brazilac Gabrijel, postigao je autogol.

Sve što su gosti uspelio da urade bilo je da obezbede častan poraz: Jaziči je izveo korner, a glavom je pogodio Sumaoro.