Бикови са играчем више боцнули Брешу, преокрет Интера за прво место (ВИДЕО)

0

По два гола за Торино постигли су Белоти и Беренгер

Фудбалери Торина победили су у гостима Брешу са 4:0, у утакмици 12. кола италијанске Серије А.

Торино је после првог полувремена имао предност од 2:0, а стрелац оба гола био је Андреа Белоти и то оба из пенала.

Домаћа екипа је у 41. минуту остала са играчем мање на терену пошто је Алеш Матјеу зарадио други жути картон па је Торино у наставку головима Алехандра Беренгера потврдио победу.

Интер је у другом полувремену преокренуо против Вероне (2:1) и бар на један дан нашао се на првом месту Серије А.

Листа стрелаца Серије А: 13 – Имобиле (Лацио), 9 – Лукаку (Интер), 8 – Муријел (Аталанта), 7 – Берарди (Сасуоло).

Семафор 12. кола Премијер лиге:

Сасуоло – Болоња 3:1 (Капуто 34, 75, Бога 68 - Орсолини 70)

Бреша – Торино 0:4 (Белоти 17. једанаестерац, 26. једанаестерац, Беренгер 75, 81)

Интер – Верона 2:1 (Весино 65, Бареља 83 - Вере 19. једанаестерац)

Наполи – Ђенова 0:0

12.30: Каљари – Фјорентина

15.00: Лацио – Леће

15.00: Сампдорија – Аталанта

15.00: Удинезе – СПАЛ

18.00: Парма – Рома

20.45: Јувентус – Милан