Bikovi sa igračem više bocnuli Brešu, preokret Intera za prvo mesto (VIDEO)

0

Po dva gola za Torino postigli su Beloti i Berenger

Fudbaleri Torina pobedili su u gostima Brešu sa 4:0, u utakmici 12. kola italijanske Serije A.

Torino je posle prvog poluvremena imao prednost od 2:0, a strelac oba gola bio je Andrea Beloti i to oba iz penala.

Domaća ekipa je u 41. minutu ostala sa igračem manje na terenu pošto je Aleš Matjeu zaradio drugi žuti karton pa je Torino u nastavku golovima Alehandra Berengera potvrdio pobedu.

Inter je u drugom poluvremenu preokrenuo protiv Verone (2:1) i bar na jedan dan našao se na prvom mestu Serije A.

Lista strelaca Serije A: 13 – Imobile (Lacio), 9 – Lukaku (Inter), 8 – Murijel (Atalanta), 7 – Berardi (Sasuolo).

Semafor 12. kola Premijer lige:

Sasuolo – Bolonja 3:1 (Kaputo 34, 75, Boga 68 - Orsolini 70)

Breša – Torino 0:4 (Beloti 17. jedanaesterac, 26. jedanaesterac, Berenger 75, 81)

Inter – Verona 2:1 (Vesino 65, Barelja 83 - Vere 19. jedanaesterac)

Napoli – Đenova 0:0

12.30: Kaljari – Fjorentina

15.00: Lacio – Leće

15.00: Sampdorija – Atalanta

15.00: Udineze – SPAL

18.00: Parma – Roma

20.45: Juventus – Milan