Vlahović dao dva lepa gola u porazu Fiorentine, pogodio i Sergej (VIDEO)

2

Kaljari je nastavio sa dobrim igrama i sada je treći na tabeli sa 24 boda. Fiorentina ima 16 bodova i zauzima osmo mesto na tabeli italijanskog prvenstva

Fudbaleri Kaljarija pobedili su Fiorentinu sa 5:2, u 12. kolu italijanske Serije A. Strelci za Kaljari na Sardiniji bili su Marko Rog, Pisakane, Đovani Simeone, Žoao Pedro i Rađa Naingolan.

Srpski fudbaler Dušan Vlahović, koji je bio u prvoj postavi Fiorentine, dao je golove u 75. i 87. minutu i ublažio poraz svog kluba.

Pored Vlahovića celu utakmicu za Fiorentinu igrao je i srpski štoper Nikola Milenković.

Fudbaleri Lacija pobedili su Leće sa 4:2, u 12. kolu italijanske Serije A. Strelac za Lacio bio je srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić. On je dao gol u 62. minutu, kome je doneo prednost svom timu od 2:1. Utakmice Sampdorija – Atalanta i Udineze – SPAL završene su nerešeno bez golova.

Fudbaleri Parme pobedili su na svom terenu Romu sa 2:0, u utakmici 12. kola italijanskog prvenstva.

Parma je povela golom Matije Sprokatija u 68. minutu, a konačan rezultat postavio je Andreas Kornelijus u trećem minutu nadoknade vremena.

Semafor 12. kola Premijer lige:

Kaljari – Fiorentina 5:2 (Rog 17, Pisakane 26, Simeone 34, Pedro 54, Naingolan 65 – Vlahović 75, 87)

Lacio – Leće 4:2 (Korea 30, 80, Milinković-Savić 62, Imobile 78 – Lapadula 40, La Mantija 85)

Sampdorija – Atalanta 0:0

Udineze – SPAL 0:0

Parma – Roma 2:0 (Sprokati 68, Kornelijus 90+3)

20,45: Juventus – Milan

Sasuolo – Bolonja 3:1 (Kaputo 34, 75, Boga 68 - Orsolini 70)

Breša – Torino 0:4 (Beloti 17. jedanaesterac, 26. jedanaesterac, Berenger 75, 81)

Inter – Verona 2:1 (Vesino 65, Barelja 83 - Vere 19. jedanaesterac)

Napoli – Đenova 0:0