Ђуричић стрелац за Сасуоло у ремију са Каљаријем (ВИДЕО)

0

Ђенова испустила победу против Лећеа

Фудбалери Сасуола и Каљарија играли су данас 2:2, у 15. колу Серије А.

Српски фудбалер Филип Ђуричић донео је у 36. минуту предност од 2:0 за Сасуоло, који ипак до краја утакмице није успео да је сачува.

Торино је на свом стадиону са 2:1 победио Фjорентину, док је Бреша резултатом 1:0 била боља од Спала у гостима.

Фудбалери Лећеа и Ђенове играли су данас нерешено 2:2, у 15. колу Серије А.

Ђенова је имала два гола предности на полувремену, а стрелци су били Горан Пандев и Доменико Кришито.

Екипа Лећеа је у другом полувремену изједначила преко Филипа Фалка и Андрее Табанелија, а Ђенова је у том делу остала са два играча мање, због искључења Кевина Агудела и Пандева.

Фудбалери Парме победили су вечерас на гостујућем терену Сампдорију са 1:0, у утакмици 15. кола италијанског првенства.

Једини гол постигао је Јурај Куцка у 21. минуту.

Сампдорија је у 77. минуту пропустила добру прилику да изједначи, пошто је Фабио Кваљарела промашио пенал.

Парма је прекинула низ од две утакмице без победе и заузима осмо место на табели са 21 бодом.

Сампдорија је претрпела други узастопни пораз, укупно девети и 17. је на табели са 12 бодова.

Семафор 15. кола Серије А:

Интер – Рома 0:0

Аталанта – Верона 3:2 (Малиновски 44, Мјуриел 64. пенал, Ђимсити 90+3 – Ди Кармине 23, 57)

Удинезе – Наполи 1:1 (Ласања 32 – Зјелински 69)

Лацио – Јувентус 3:1 (Луис Фелипе 45+1, Милинковић-Савић 74, Каиседо 90+5 – Роналдо 25)

Леће – Ђенова 2:2 (Фалко 60, Табанели 70 - Пандев 31, Кришито 45+5. једанаестерац)

Сасуоло – Каљари 2:2 (Берарди 7, Ђуричић 36 - Жоао Педро 51, Рагацу 90)

СПАЛ – Бреша 0:1 (Балотели 54)

Торино – Фјорентина 2:1 (Заза 22, Ансалди 72 - Касерес 90+1)

Сампдорија – Парма 0:1 (Куцка 21)

20.45: Болоња – Милан