Đuričić strelac za Sasuolo u remiju sa Kaljarijem (VIDEO)

0

Đenova ispustila pobedu protiv Lećea

Fudbaleri Sasuola i Kaljarija igrali su danas 2:2, u 15. kolu Serije A.

Srpski fudbaler Filip Đuričić doneo je u 36. minutu prednost od 2:0 za Sasuolo, koji ipak do kraja utakmice nije uspeo da je sačuva.

Torino je na svom stadionu sa 2:1 pobedio Fjorentinu, dok je Breša rezultatom 1:0 bila bolja od Spala u gostima.

Fudbaleri Lećea i Đenove igrali su danas nerešeno 2:2, u 15. kolu Serije A.

Đenova je imala dva gola prednosti na poluvremenu, a strelci su bili Goran Pandev i Domeniko Krišito.

Ekipa Lećea je u drugom poluvremenu izjednačila preko Filipa Falka i Andree Tabanelija, a Đenova je u tom delu ostala sa dva igrača manje, zbog isključenja Kevina Agudela i Pandeva.

Fudbaleri Parme pobedili su večeras na gostujućem terenu Sampdoriju sa 1:0, u utakmici 15. kola italijanskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Juraj Kucka u 21. minutu.

Sampdorija je u 77. minutu propustila dobru priliku da izjednači, pošto je Fabio Kvaljarela promašio penal.

Parma je prekinula niz od dve utakmice bez pobede i zauzima osmo mesto na tabeli sa 21 bodom.

Sampdorija je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno deveti i 17. je na tabeli sa 12 bodova.

Semafor 15. kola Serije A:

Inter – Roma 0:0

Atalanta – Verona 3:2 (Malinovski 44, Mjuriel 64. penal, Đimsiti 90+3 – Di Karmine 23, 57)

Udineze – Napoli 1:1 (Lasanja 32 – Zjelinski 69)

Lacio – Juventus 3:1 (Luis Felipe 45+1, Milinković-Savić 74, Kaisedo 90+5 – Ronaldo 25)

Leće – Đenova 2:2 (Falko 60, Tabaneli 70 - Pandev 31, Krišito 45+5. jedanaesterac)

Sasuolo – Kaljari 2:2 (Berardi 7, Đuričić 36 - Žoao Pedro 51, Ragacu 90)

SPAL – Breša 0:1 (Baloteli 54)

Torino – Fjorentina 2:1 (Zaza 22, Ansaldi 72 - Kaseres 90+1)

Sampdorija – Parma 0:1 (Kucka 21)

20.45: Bolonja – Milan