Radoja se radovao u Granadi, pemi Sosijedada i Barselone (VIDEO)

1

Fudbaleri Barselone u sredu dočekuju Real Madrid u odloženom meču desetog kola Primere

Fudbaleri Levantea pobedili su danas na gostujućem terenu Granadu sa 2:1, u utakmici 17. kola španskog prvenstva.

Levante je poveo u 55. minutu golom Rubena Ročine, a pet minuta kasnije izjednačio je Darvin Mačis. Pobedu Levanteu doneo je Enis Bardi golom u 90. minutu.

Naš Nemanja Radoja odigrao je ceo meč za goste.

Fudbaleri Real Sosijedada i Barselone odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 17. kola španske Primere.

Mikel Ojarsabal je doneo prednost Sosijedadu u 12. minutu golom iz penala, a Barselona je preko Antoana Grizmana izjednačila u 38. minutu.

Golom Luisa Suaresa na početku drugog poluvremena, u 49. minutu, Barselona je preokrenula rezultat, ali je Sosijedad stigao do boda pogotkom Aleksandera Isaka u 62. minutu.

Fudbaleri Barselone u sredu dočekuju Real Madrid u odloženom meču desetog kola Primere, dok će narednog vikenda ugostiti Alaves. Na drugoj strani, Real Sosijedad će gostovati Osasuni.

Semafor 16.kola La Lige:

Alaves – Leganes 1:1 (Hoselu 81 – Brajtvajt 43)

Granada – Levante 1:2 (Mačis 60 – Ročina 55, Bardi 90)

Sosijedad – Barselona 2:2 (Ojarzabal 12. jedanaesterac, Isak 62 - Grizman 38, Suarez 49)

Bilbao – Eibar 0:0

Atletiko – Osasuna 2:0 (Morata 67, Saul 75)

12,00: Hetafe – Valjadolid

14,00: Selta – Majorka

16,00: Espanjol – Betis

18,30: Sevilja – Viljareal

21,00: Valensija – Real