Vlahović u 92. minutu šokirao lidera Inter, Mihina Bolonja bolja od Atalante (VIDEO)

2

Verona od 0:3 do boda protiv Torina, Juventus siguran

Lider Inter je gostovao u Firenci, a šok je stigao u 92. minutu kada je Dušan Vlahović u kontri pogodio dalji ugao iako je imao "čuvara na leđima" za konačnih 1:1.

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas Udineze sa 3:1, u 16. kolu Serije A.

Dva gola u Torinu je dao Kristijano Ronaldo, a jedan Leonardo Bonući.

Juventus je prekinuo niz od dve utakmice bez pobede i vratio se na prvo mesto na tabeli italijanskog prvenstva.

Sada ima bod više, ali i utakmicu manje od Intera.

Bolonja koju vodi srpski trener Siniša Mihajlović je sa 2:1 pobedila favorita Atalantu.

Atalanta je šesta u prvenstvu sa 28 bodova, devet više od Bolonje koja je na 11. mestu.

Milan i Sasuolo igrali su nerešeno bez golova.

Fudbaleri Verone i Torina igrali su danas nerešeno 3:3, u 16. kolu Serije A.

Torino je do 69. minuta imao tri pogotka prednosti, uz dva gola Kristijana Ansaldija i jednim Alehandra Berenhera.

Verona je uspela da izjednači.

Strelci su bili Đampaolo Pacini u 69. iz penala, Valerio Viere u 76. i Mariuš Stepinski u 84. minutu.

Fudbaleri Rome pobedili su večeras Spal sa 3:1, u utakmici 16. kola italijanskog prvenstva.

Spal je poveo u 44. minutu, a strelac je bio Andrea Petanja iz penala. Izjednačio je Lorenco Pelegrin u 53. minutu, a Roma je povela u 66. minutu golom Dijega Perotija iz penala. Konačan rezultat postavio je Henrih Mhitarjan u 83. minutu.

Semafor 16. kola Serije A:

Breša – Leće 3:0 (Čanselor 32, Toregros 44, Špalek 61)

Napoli – Parma 1:2 (Milik 64 - Kuluševski 4, Žervinjo 90+3)

Đenova – Sampdorija 0:1 (Gabijadini 85)

Verona – Torino 3:3 (Pacni penal 69, Viere 76, Stepinski 84 – Ansaldi 36, 61, Berenher 55)

Juventus – Udineze 3:1 (Ronaldo 9, 37, Bonući 45 – Puseto 90+4)

Milan – Sasuolo 0:0

Bolonja – Atalanta 2:1 (Palasio 12, Poli 53 – Malinovski 60)

Roma – SPAL 3:1 (Pelegrini 53, Peroti 66. jedanaesterac, Mhitarjan 83 - Petanja 44. jedanaesterac)

Fiorentina – Inter 1:1 (Vlahović 90+2 - Valero 8)

20,45: Kaljari - Lacio