Simultanka de Bruinea protiv Arsenala, Totenhem u nadoknadi do trijumfa (VIDEO)

0

Remi Junajteda i Karamela, Everton je vodio od 36. minuta autogolom Viktora Lindelofa, a izjednačenje i bod Junajtedu doneo je rezervista Mejson Grinvud u 77.

Fudbaleri Mančester Junajteda i Evertona igrali su danas nerešeno 1:1, u 17. kolu Premijer lige.

Junajted je nastavio niz bez poraza i sada je šesti na tabeli sa 25 bodova. Everton ima 18 i nalazi se na 16. mestu.

Totenhem je sa 2:1 pobedio Vulverhempton, golom Jana Vertongena u sudijskoj nadoknadi vremena.

Prethodno je Lukas Mura u osmom minutu doneo prednost gostima, a Vulverhempton je u 67. izjednačio preko Adame Traorea.

Totenhem je peti sa 26 bodova, a Vulverhempton ima dva manje i nalazi se na osmom mestu.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na gostovanju u Londonu Arsenal sa 3:0, u utakmici 17. kola Premijer lige.

Dvostruki strelac bio je Kevin de Bruine, koji je golove postigao u drugom i 40. minutu. Gol je postigao i Rahim Sterling, u 15. minutu.

Aktuelni šampion je ostvario 11. pobedu u ligi i treći je na tabeli sa 35 golova, 14 manje od vodećeg Liverpula. Siti zaostaje četiri boda za drugoplasiranim Lesterom, sa kojim će igrati u sledećem kolu.

Arsenal je šestu uzastopnu utakmicu bez pobede na svom terenu u svim takmičenjima. Londonski klub pretrpeo je peti poraz i zauzima deveto mesto na tabeli sa 22 boda.