Fjorentina slavila u Napulju, Vlahović golom zapečatio pobedu (VIDEO)

3

Lacio deklasirao Sampdoriju, tri gola Imobilea

Fjorentina je slavila 2:0 u Napulju i bodovno se izjednačila sa Napolijem, drugi gol delo je Dušana Vlahovića, koji je u 66. minutu zamenio Kutronea, a u 74. postigao još jedan lep gol, kao i nedavno protiv Intera.

Fudbaleri Lacija pobedili su na svom terenu sa 5:1 Sampdoriju u prvom meču 20. kola italijanske Serije A.

Trostruki strelac bio je Ćiro Imobile, dva puta iz penala, dok su još po gol dali Felipe Kaisedo i Bastos. Počasni pogodak za Sampdoriju postigao je Karol Lineti.

Naš Sergej Milinković-Savić sjajno je odigrao ceo meč.

Fudbaleri Sasuola pobedili su večeras na svom terenu Torino sa 2:1 i prekinuli niz od tri poraza.

Torino je poveo u 20. minutu autogolom Manuela Lokatelija, a izjednačio je Žeremi Boga u 61. Pobedu domaćima doneo je Domeniko Berardi golom u 73. minutu.

Semafor 20. kola Serije A:

Lacio – Sampdorija 5:1 (Kaisedo 7, Imobille penal 17, 20, penal 65, Bastos 54 – Lineti 70)

Sasuolo – Torino 2:1 (Boga 61, Berardi 73 - Lokateli 20. autogol)

Napoli – Fjorentina 0:2 (Kijeza 26, Vlahović 74)

12,30: Milan – Udineze

15,00: Leće – Inter

15,00: Bolonja – Verona

15,00: Breša – Kaljari

18,00: Đenova – Roma

20,45: Juventus – Parma