Фјорентина славила у Напуљу, Влаховић голом запечатио победу (ВИДЕО)

3

Лацио декласирао Сампдорију, три гола Имобилеа

Фјорентина је славила 2:0 у Напуљу и бодовно се изједначила са Наполијем, други гол дело је Душана Влаховића, који је у 66. минуту заменио Кутронеа, а у 74. постигао још један леп гол, као и недавно против Интера.

Фудбалери Лација победили су на свом терену са 5:1 Сампдорију у првом мечу 20. кола италијанске Серије А.

Троструки стрелац био је Ћиро Имобиле, два пута из пенала, док су још по гол дали Фелипе Каиседо и Бастос. Почасни погодак за Сампдорију постигао је Карол Линети.

Наш Сергеј Милинковић-Савић сјајно је одиграо цео меч.

Фудбалери Сасуола победили су вечерас на свом терену Торино са 2:1 и прекинули низ од три пораза.

Торино је повео у 20. минуту аутоголом Мануела Локателија, а изједначио је Жереми Бога у 61. Победу домаћима донео је Доменико Берарди голом у 73. минуту.

Семафор 20. кола Серије А:

Лацио – Сампдорија 5:1 (Каиседо 7, Имобилле пенал 17, 20, пенал 65, Бастос 54 – Линети 70)

Сасуоло – Торино 2:1 (Бога 61, Берарди 73 - Локатели 20. аутогол)

Наполи – Фјорентина 0:2 (Кијеза 26, Влаховић 74)

12,30: Милан – Удинезе

15,00: Леће – Интер

15,00: Болоња – Верона

15,00: Бреша – Каљари

18,00: Ђенова – Рома

20,45: Јувентус – Парма