Јовић асистирао петом у победи Реала, Севиљи поништен гол због фаула Гудеља (ВИДЕО)

7

Марко Дмитровић сачувао мрежу против Атлетика за победу Еибара 2:0

Фудбалери Реал Мадрида победили су данас Севиљу са 2:1, у 20. колу Примере.

Српски фудбалер Лука Јовић петом је асистирао Каземиру за први гол Реала у 57. минуту.

Пет минута после гола, којим је Реал повео, тренер Зинедин Зидан заменио је Јовића, уместо кога је ушао Карим Бензема.

Севиља је два минута касније изједначила голом Лука де Јонга, а победу Реала је у 69. донео Каземиро својим другим поготком.

Фудбалери Алавеса савладали су у гостима Леванте са 1:0 у првом мечу данашњег програма 20. кола шпанске Ла Лиге. Једини гол на мечу дао је Алеикс Видал у 64. минуту.

Наш Немања Радоја одиграо је цео меч за домаћи тим.

Марко Дмитровић сачувао је мрежу против Атлетика из Мадрида за победу Еибара 2:0.

Семафор 20. кола Ла Лиге:

Леганес – Хетафе 0:3 (Кабрера 12, Ниом 21, Мата 33)

Леванте – Алавес 0:1 (Видал 64)

Реал Мадрид – Севиља 2:1 (Каземиро 59, 67 - де Јонг 64)

Осасуна – Ваљадолид 0:0

Еибар – Атлетико Мадрид 2:0 (Бургос 10, Еспозито 90)

lol

Komentator odlepio za Jovicevom stiklom :)

@lol

Napamet odigrao i ispalo dobro. Nista vredno "odlepljivanja". Bolje bi bilo da je bar u jednu sansu usao, ili se kretao malo po terenu, par min pre gola komentator kaze da je nevidjiv citavu utakmicu, zato je i zamenjen samo par min posle gola.