Rebić u nadoknadi doneo tri boda Milanu, remi Lećea i Intera (VIDEO)

0

Milan je upisao osmu pobedu od početka šampionata i osmi je na tabeli sa 28 bodova, dok je Udineze na 13. poziciji sa četiri boda manje

Fudbaleri Milana pobedili su danas na svom terenu Udineze sa 3:2, u utakmici 20. kola italijanske Serije A.

Udineze je poveo već u šestom minutu pogotkom Jensa Larsena, ali je Milan preokrenuo golovima Ante Rebića u 48. i Tea Ernandesa u 72. minutu.

Izjednačenje Udinezeu doneo je Kevin Lazanja u 85. minutu, da bi u trećem minutu sudijske nadoknade Rebić svojim drugim golom na meču doneo pobedu i sva tri boda Milanu.

Fudbaleri Lećea i Intera odigrali su nerešeno 1:1. Golova na ovom meču nije bilo sve do 72. minuta kad je Alesandro Bastoni doneo prednost Milanu, ali je samo pet minuta kasnije izjednačio Marko Mankosu.

Istim rezultatom završen je i meč Bolonje i Verone. Bolonja je povela u 20. minutu preko Matije Banija, a izjednačio je Fabio Borini u 81. minutu.

Pobednika nije bilo ni na meču Breše i Kaljarija koji je završen rezultatom 2:2. Oba pogotka za Brešu postigao je Ernesto Toregrosa, dok se na drugoj strani dva puta u strelce upisao Žoao Pedro.

Fudbaleri Rome pobedili su na gostujućem terenu Đenovu sa 3:1. Prednost Romi doneo je Čengiz Under u šestom minutu utakmice, a precizan je bio i Edin Džeko u 74. minutu.

David Biraski postigao je autogol u 44. minutu, dok je jedini pogodak za Đenovu postigao Goran Pandev u 45. minutu utakmice.

Semafor 20. kola Serije A:

Lacio – Sampdorija 5:1 (Kaisedo 7, Imobile 17. jedanaesterac, 20, 65. jedanaesterac, Bastos 54 – Lineti 70)

Sasuolo – Torino 2:1 (Boga 61, Berardi 73 - Lokateli 20. autogol)

Napoli – Fiorentina 0:2 (Kijeza 26, Vlahović 74)

Milan – Udineze 3:2 (Rebić 48, 90+3, Ernandez 72 - Larsen 6, Lasanja 85)

Leće – Inter 1:1 (Mankosu 77 - Bastoni 72)

Bolonja – Verona 1:1 (Bani 21 - Borini 81)

Breša – Kaljari 2:2 (Toregrosa 27, 49 - Žoao Pedro 21, 68. jedanaesterac)

Đenova – Roma 1:3 (Pandev 45 – Under 6, Biraski 44. autogol, Džeko 74)

20,45: Juventus – Parma