Barselona izgubila od Valensije (VIDEO)

1

Remi Espanjola i Bilbaa, Sevilja se pobedom na kratko učvrstila na koti tri

Fudbaleri Espanjola i Atletik Bilbaa odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 21. kola španske Primere.

Bilbao je poveo u 12. minutu golom Asjera Viljaribrea, a izjednačenje i bod domaćem timu doneo je Raul De Tomas u 63. minutu.

U narednom kolu, fudbaleri Bilbaa dočekuju Hetafe, dok će Espanjol gostovati Granadi.

Fudbaleri Barselone izgubili su danas od Valensije u gostima sa 2:0, u 21. kolu Primere.

Valensija je povela u 48. minutu autogolom Đordija Albe, a konačan rezultat je u 77. postavio Maksimilijano Gomez.

Gomez je prethodno u 12. minutu mogao da dovede Valensiju u vođstvo, ali nije iskoristio penal.