Pobeda Bajerna za prvo mesto na tabeli, sve gotovo za pet minuta (VIDEO)

0

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na gostujućem terenu Keln sa 4:1, u utakmici 22. kola Bundeslige i vratili se na prvo mesto na tabeli

Šampion Nemačke je već posle 12 minuta vodio sa 3:0. U trećem minutu gol je postigao Robert Levandovski, dva minuta kasnije strelac je bio Kingsli Koman, dok je treći gol postigao Serž Gnabri.

Gnabri je postigao i četvrti gol u 66. minutu. Jedini gol za domaće postigao je Mark Ut u 70. minutu.

Semafor 22. kola Bundeslige:
Keln – Bajern 1:4 (Levandovski 3, Koman 5, Gnabri 12,66 - Ut 70)
Majnc – Šalke 0:0
Dortmund – Ajntraht 4:0 (Pišček 33, Sančo 50, Haland 54, Gereiro 74)
Lajpcig – Verder 3:0 (Klosterman 18, Pik 39, Mukiele 46)
Union Berlin – Leverkuzen 2:3 (Gentner 7, Bultner 87 - Haverc 22, Diabi 83, Belarabi 90+4)
Hofenhajm – Volfzburg 2:3 (Baumgartner 45, Kramarić 60. jedanaesterac - Veghorst 18. jedanaesterac, 52. jedanaesterac, 71)
Paderborn – Herta 1:2 (Srbenj 51 - Bojata 10, Kolins 67. autogol)
Augzburg – Frajburg 1:1 (Maks 38 - Haberer 51)
Fortuna – Menhengladbah 1:4 (Tomi 29 - Hofman 22, Štindl 51, 77, Nojhaus 82)