Brukanje šampiona Liverpula na Etihadu, VAR ih spasao petarde (VIDEO)

0

Šefildova lekcija Pevcima, Kejn u 90. pogodio za utehu

U Mančesteru brukanje šampiona. Mane, Salah, Firmino u napadu ćorak, Robertson, van Dajk, Gomez, Aleksander-Arnold u odbrani poput švajcarskog sira.

Na kraju 4:0 za Siti, a moglo je da bude i 5:0 jer je u 95. minutu Marez dao gol, ali je lopta tokom napada pogodila Fodena u ruku dok je ležao na zemlji, pa je VAR spasio Liverpul i veće bruke.

Bitka sredine tabele, Evropa je i jednima i drugima davno izmakla.

Bolje se snašao domaći Junajted. U Šefildu je Berge u 31. minutu doneo domaćinu prednost, da bi dva minuta kasnije Kejn izjednačio, ali je gol poništen zbog igranja rukom Lukasa.

To je i presudilo. Umesto izjednačenja u drugom poluvremenu Muse i Mekbrni su dotukli Pevce. Sve što je Totenhem uradio je gol Kejna u poslednjem minutu na asistenciju Hjung-mina.

Semafor 32. kola Premijer lige:

Aston Vila - Vulverhempton 0:1 (Dendonker 62)

Votford - Sautempton 1:3 (Bednarek 79,. autogol - Ings 16, 70, Vard-Praus 82)

Kristal Palas - Barnli 0:1 (Mi 62)

Utorak:

Brajton - Mančester Junajted 0:3 (Grinvud 16, Fernandes 29, 50)

Sreda:

Arsenal - Norvič 4:0 (Obamejang 33, 67, Džaka 37, Soares 81)

Bornmut - NJukasl 1:4 (Gosling 90+4 - Gejl 5, Longstaf 30, Almiron 57, Lazaro 77)

Everton - Lester 2:1 (Rišarlison 10, Sigurdson 16. jedanaesterac - Ihenačo 51)

Vest Hem - Čelzi 3:2 (Souček 45+2, Antonio 51, Jarmolenko 89 - Vilian 42. jedanaesterac, 72)

Četvrtak:

Šefild Junajted - Totenhem 3:1 (Berge 31, Muse 69, Mekbrni 84 - Kejn 90)

Mančester Siti - Liverpul 4:0 (de Bruine 25. jedanaesterac, Sterling 35, Foden 45, Okslejd-Čembrlen 66. autogol)