Фернандеш препородио Ђаволе, Јунајтед иде ка Лиги шампиона, славио и Лестер (ВИДЕО)

1

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су на свом терену Борнмут са 5:2, у утакмици 33. кола Премијер лиге

Борнмут је повео у 15. минуту поготком Џуниора Станисласа, али је Јунајтед до краја првог полувремена преокренуо резултат головима Мејсона Гринвуда у 29. минуту, Маркуса Рашфорда у 35. са пенала и Ентонија Марсијала у судијској надокнади.

Џошуа Кинг је у 50. минуту са беле тачке смањио на 3:2, а домаћи тим је потврдио победу головима Гринвуда у 54. и Фернандеса у 59. минуту.

Фудбалери Лестера победили су на свом терену Кристал Палас са 3:0, головима Келечија Ихенача у 49. и Џејмија Вардија у  77. и 94. минуту.

Лестер је трећи на табели са 58 бодова, док је Кристал Палас на 13. позицији са 42 освојена бода.

Фудбалери Брајтона победили су у гостима екипу Норвича са 1:0, у утакмици 33. кола Премијер лиге. Једини гол на мечу постигао је Леандро Тросар у 25. минуту.

Фудбалери Арсенала победили су у гостима екипу Вулверхемптона са 2:0. Победу Арсеналу на данашњем мечу донели су Сака у 43. минуту и Александер Лаказет у 86. минуту.

Фудбалери Челсија победили су на свом терену екипу Вотфорда са 3:0. Стрелци за победнички тим били су Оливије Жиру у 28, Вилијан са пенала у 43. и Рос Баркли у 92. минуту.