Juventusu pripao gradski derbi, Lacio gubi korak sa Starom damom (VIDEO)

3

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu ekipu Torina sa 4:1, u utakmici 30. kola italijanske Serije A

Juventus je, u meču u kojem je Đanluiđi Bufon postao apsolutni rekorder Serije A po broju nastupa, poveo već u trećem minutu pogotkom Paula Dibale, na asistenciju Huana Kuadrada.

Na 2:0 povisio je upravo Kuadrado, a asistent je ovog puta bio Kristijano Ronaldo. Andrea Beloti je sa bele tačke u finišu prvog poluvremena smanjio na 2:1, a pobedu Juventusa potvrdili su Ronaldo u 61. i Kofi Điđi autogolom u 87. minutu.

Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom terenu ekipu Lećea sa 4:2. Sasuolo je poveo već u petom minitu golom Frančeska Kaputa, da bi Fabio Lučioni u 27. minutu izjednačio na 1:1.

Novu prednost domaćem timu doneo je Domeniko Berardi sa penala u 63. minutu, a četiri minuta kasnije takođe sa bele tačke bio je precizan i Marko Monkosu za 2:2. Pobedu domaćem timu doneli su Žeremi Boga i Mert Muldur golovima u 77, odnosno 83. minutu.

Fudbaleri Milana pobedili su u gostima Lacio sa 3:0.  Hakan Čalhanoglu je u 23. minutu doneo vođstvo Milanu, na asistenciju Zlatana Ibrahimovića, da bi Šveđanin u 34. minutu povisio na 2:0 sa penala. Konačan rezultat postavio je Ante Rebić u 59. minutu.