Džons juče potpisao za Liverpul, danas dao gol u pobedi nad Aston Vilom, poraz Sitija lobom s 40 metara (VIDEO)

0

Remi Barnlija i Šefild Junajteda, po bod i za NJukasl i Vest Hem

Če Adams je u 16. minutu iskoristio petljanje Zinčenka na polovini terena, loptu je oteo Armstrong, a Adams je iz prve sa 40 metara lobovao golmana Edersona.

Rezervna postava Građana pokušavala je do kraja bar da izjednači, ali su prečka, stativa, a ponajviše sjajni golman Mekarti sa šest odbrana kumovali trijumfu Sautemptona 1:0.

Fudbaleri Barnlija i Šefild Junajteda odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 33. kola Premijer lige.

Barnli je poveo u 43. minutu golom Džejmsa Tarkovskog, a bod gostujućoj ekipi iz Šefilda obezbedio je Džon Igan pogotkom u 80. minutu.

Šefild Junajted je osmi na tabeli sa 48 bodova, dok je Barnli deveti sa dva boda manje. Barnli je preskočio Totenhem, koji na 10. mestu ima bod manje, ali i utakmicu manje.

Fudbaleri NJukasla i Vest Hema odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 33. kola Premijer lige.

Vest Hem je poveo u četvrtom minutu golom Majkla Antonija, a izjednačio je Migel Almiron u 17. minutu. Gosti su ponovo poveli u 65. minutu golom Tomasa Součeka, a dva minuta kasnije bod crno-belima doneo je Džondžo Šelvi.

NJukasl je 12. na tabeli sa 43 boda, a Vest Hem na 16. mestu ima 31 bod, četiri više, ali i utakmicu više od Aston Vile koja je prva ispod crte.

Šampion Liverpul je golovima Manea u 71. i Kurtisa Džonsa u 89. minutu (ušao 360 sekundi ranije) pobedio davljenika Aston Vilu 2:0. Džons je juče potpisao novi ugovor sa Liverpulom.

Bila je ovo 24. premijerligaška pobeda Liverpula na Enfildu.