Џонс јуче потписао за Ливерпул, данас дао гол у победи над Астон Вилом, пораз Ситија лобом с 40 метара (ВИДЕО)

0

Реми Барнлија и Шефилд Јунајтеда, по бод и за Њукасл и Вест Хем

Че Адамс је у 16. минуту искористио петљање Зинченка на половини терена, лопту је отео Армстронг, а Адамс је из прве са 40 метара лобовао голмана Едерсона.

Резервна постава Грађана покушавала је до краја бар да изједначи, али су пречка, статива, а понајвише сјајни голман Мекарти са шест одбрана кумовали тријумфу Саутемптона 1:0.

Фудбалери Барнлија и Шефилд Јунајтеда одиграли су данас нерешено 1:1, у утакмици 33. кола Премијер лиге.

Барнли је повео у 43. минуту голом Џејмса Тарковског, а бод гостујућој екипи из Шефилда обезбедио је Џон Иган поготком у 80. минуту.

Шефилд Јунајтед је осми на табели са 48 бодова, док је Барнли девети са два бода мање. Барнли је прескочио Тотенхем, који на 10. месту има бод мање, али и утакмицу мање.

Фудбалери Њукасла и Вест Хема одиграли су данас нерешено 2:2, у утакмици 33. кола Премијер лиге.

Вест Хем је повео у четвртом минуту голом Мајкла Антонија, а изједначио је Мигел Алмирон у 17. минуту. Гости су поново повели у 65. минуту голом Томаса Соучека, а два минута касније бод црно-белима донео је Џонџо Шелви.

Њукасл је 12. на табели са 43 бода, а Вест Хем на 16. месту има 31 бод, четири више, али и утакмицу више од Астон Виле која је прва испод црте.

Шампион Ливерпул је головима Манеа у 71. и Куртиса Џонса у 89. минуту (ушао 360 секунди раније) победио дављеника Астон Вилу 2:0. Џонс је јуче потписао нови уговор са Ливерпулом.

Била је ово 24. премијерлигашка победа Ливерпула на Енфилду.