ГЛЕ ЧУДА - Опет Реал до победе минималцем из пенала (ВИДЕО)

4

Фудбалери Реал Мадрида победили су данас у Билбау домаћи Атлетик са 1:0, у утакмици 34. кола шпанског првенства и стекли седам бодова предности у односу на другопласирану Барселону.

Једини гол постигао је Серхио Рамос у 73. минуту из пенала. ВАР је још једном био на страни краљевског клуба, питање је ли и правда...

Атлетик губи корак за позицијама које воде у Лигу Европе.

Фудбалери Леганеса победили су на гостујућем терену Еспањол са 1:0, у утакмици 34. кола шпанског првенства.

Дуел екипа са зачеља табеле одлучио је Џонатан Силва голом у 53. минуту.

Oсасуна и Хетафе одиграли су без голова.

Фудбалери Барселоне победили су вечерас на гостујућем терену Виљареал са 4:1, у утакмици 34. кола шпанског првенства и смањили заостатак за првопласираним Реал Мадридом на четири бода.

Барселона је повела већ у трећем минуту аутоглом Пау Франсиска Тореса, а изједначио је Ђерар Морено у 14. Шест минута касније гости су повели поготком Луиса Суареса после асистенције Лионела Месија, а трећи гол постигао је Антоан Гризман у 45. минуту када је поново асистент био Меси.

Меси је у 69. минуту постигао гол, али је после употребе ВАР технологије погодак поништен због офсајда. Коначан резултат поставио је Ансу Фати у 87. минуту и постигао 9.000 гол у историји Барселоне.

Барселона је прекинула низ од два ремија и смањила је заостатак за водећим Реал Мадридом на четири бода. Реал има 77, а Барселона 73 бода.

Виљареал је угрозио шансе за пласман у Лигу шампиона, претрпео је 12. пораз и пети је на табели са 54 бода. Три бода више, али и утакмицу мање има Севиља на четвртом месту које води у Лигу шампиона.

Kоментари (4)

Dr

Real i zvezda dve najodvratnije ekipe na celom Svetu i ekipe kojima se najvise penala sudi godinama.

Deki

Ma nije bitno koliko se penala sudi, nego kakvi se penali sude!

Deki

Nek i kod nas uvedu VAR pa nek ima Zvezda i 150 penala godišnje ako jesu penali, ali zato da nema izmišljenih i onakvih kao protiv Inđije!