Mihajlović isključen, Napoli slavio u gostima u borbi za Evropu, Atalanta ne staje (VIDEO)

0

Poraz Mihajlovićeve Bolonje, Roma bolja od Parme, Torino od Breše

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras u gostima ekipu Đenove sa 2:1, u utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Prednost Napoliju doneo je Dris Mertens u finišu prvog poluvremena, izjednačio je Edoardo Goldaniga u 49. minutu, a gol za pobedu gostujućeg tima postigao je Irving Lozano u 66. minutu.

Na meču Fjorentine i Kaljarija nije bilo golova.

Atalanta nastavlja sa pobedama, Đenovljani su "nova žrtva" tima iz Bergama (2:0), koji je opet na koti tri.

Golove za Atalantu postigli su Rafel Toloj u 75. i Luis Muriel u 85. minutu.

Fudbaleri Rome prekinuli su niz od tri poraza, pošto su na svom terenu slavili protiv Parme sa 2:1.

Juraj Kucka je u devetom minutu sa penala doneo prednost Parmi, ali je Roma do kraja meča preokrenula rezultat. Prvo je Henrih Mhitarjan u 43. minutu izjednačio na 1:1, a pobedu Romi doneo je Žordan Veretu u 57. minutu.

Istim rezultatom Sasuolo je pobedio Boljonju u gostima čiji je trener Siniša Mihajlović isključen u 82. minutu.

Strelci za Sasuolo bili su Berardi u 41. i Haraslin u 57. minutu, dok je jedini pogodak za Bolonju postigao Berou u 91. minutu.

Semafor 31. kola Serije A:
Utorak:
Leće – Lacio 2:1 (Babakar 30, Lućioni 47 - Kaisedo 5)
Milan – Juventus 4:2 (Ibrahimović 62. jedanaesterac, Kesi 66, Leao 67, Rebić 80 - Rabio 47, Ronaldo 53)