Синишина Болоња водила 2:0 до 93. минута, па остала без победе, реми Наполија и Милана (ВИДЕО)

0

Болоња, коју са клупе предводи српски тренер Синиша Михајловић, је последње две утакмице без победе и 10. је на табели са 42 бода. Парма има два бода мање на 12. месту

Фудбалери Наполија и Милана одиграли су вечерас у Напуљу нерешено 2:2, у утакмици 32. кола Серије А.

Милан је повео у 20. минуту голом Теа Ернандеса, а изједначио је Ђовани Ди Лоренцо у 34. минуту. Домаћи су повели голом Дриса Мертенса у 60. минуту, а бод "росо-нерима" обезбедио је Френк Кеси голoм из пенала у 73. минуту.

Милан је утакмицу завршио са десеторицом, пошто је у 88. минуту други жути картон добио Алексис Салемекерс.

Обе екипе боре се за пласман у Лигу Европe. Наполи је са 52 бода на шестом месту које води у квалификације, док Милан заузима седмо место са два бода мање.

Фудбалери Парме и Болоње одиграли су вечерас нерешено 2:2, у утакмици 32. кола Серије А.

Болоња је повела головима Данила у трећем минуту и Роберта Соријана у 16. минуту, али је остала без победе након што је примила два гола у надокнади времена. Прво је стрелац за Парму, у трећем минуту надокнаде времена, био Јасмин Куртић, док је два минута касније стрелац био Роберто Инглесе.

Сампдорија је као гост победила Удинезе са 3:1. Удинезе је повео у 37. минуту голом Кевина Ласање, а у првом минуту надокнаде првог полувремена изједначио је Фабио Кваљарела. Федерико Бонацоли донео је предност Сампдорији голом у 84. минуту, док је три минута касније због играња руком поништен погодак Удинезеа, који је постигао Брам Нејтинг.

Победу екипи из Ђенове осигурао је Маноло Габијадини поготком у трећем минуту надокнаде времена.

Нерешеним резултатом завршене су утакмице Фјорентина - Верона 1:1 и Каљари - Лече 0:0.

Фудбалери Ђенове победили су данас на свом терену Спал са 2:0, у утакмици 32. кола Серије А и освојили важне бодове у борби за опстанак.

Ђенова је повела у 24. минуту голом Горана Пандева, а после тога Јаго Фалке је у 37. минуту пропустио да увећа вођство, пошто је промашио пенал. Победу домаћима обезбедио је Ласе Шене, поготком у 54. минуту.