Stanković posle TSC-a: Najslabije prvo poluvreme otkako sam u Zvezdi

11

Fudbaleri Zvezde pobedili su u gostima ekipu TSC-a sa 3:1

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je njegova ekipa na gostovanju TSC-u odigrala jedno od najslabijih poluvremena otkako je on trener, ali je istakao da ga raduje reakcija igrača u drugom poluvremenu.

- Zaista teško prvo poluvreme, jedno od najslabijih izdanja otkako sam trener Crvene zvezde. Nismo stajali na terenu kakav je bio dogovor, ali i to se dešava. Ono što me raduje jeste njihova reakcija u drugom poluvremenu. Izmene su dale rezultat, podignut je ritam igre i počeli smo konkretnije da delujemo i stvaramo šanse - rekao je Stanković.

Fudbaleri Zvezde pobedili su u gostima ekipu TSC-a sa 3:1, u utakmici 25. kola Super lige Srbije.

- Nismo pokleknuli, niti spustili glave posle primljenog gola i crvenog kartona koji je bio zaslužen. Izdigli smo se nakon toga, kao u dvomeču sa Milanom, ali ne bih voleo da pravimo neke banalne greške, jer one ne bi smele da se dešavaju na ovom nivou fudbala - rekao je Stanković.

- Igračima kapa dole za drugo poluvreme. Na greškama se uči, tako da ćemo iz prvog poluvremena dosta toga analizirati, da bi igrali uvek kao što smo u nastavku - dodao je on.

Fudbaleri Crvne zvezde u narednom kolu dočekuju Čukarički.

Komentari (11)

Bas lose

Lose lose lose mora od pocetka se igrati punom snagom

Bunker mora pasti

Deki, pamti se pobeda.

?...

Deki majstore,i predigra medija je odigrala svoju ulogu oko prvog poluvremena!Nije bilo baš loše,zar ne,"Baš loše"?

Lekler

Deki mislim da si ovaj put pogresio sa izborom igraca i taktike na pocetku utakmice.Krenuo si u utakmicu bez klasicnog spica,sa dva klasicna vezna ko da idemo u goste Bajernu.Onda jos nedovoljno oporavljenog Kataija si pustio od prvog minuta,stavio ga na desno krilo gde je on mnogo losiji nego po levoj strani.Tako da nismo pretili ni po sredini a ni po krilima gde smo dosada bili jako dobri,pa je tako domacin preuzeo igru u svoje ruke ni kriv ni duzan.A nepotrebno igranje sa dva klasicna vezna igraca Petrovicem i Sanogom je najveca greska jer smo tako izgubili jednog ofanzivnog veznog ili krilo i tako umrtvili igru.Mislim da mi u ovoj nasoj ligi nemamo protivnika protiv koga bi igrali sa dva zadnja vezna tog profila,nadam se da je ovo poslednja utakmica gde ce ova dvojica igrati u tandemu.Nemoj da se brukamo i sa nekom takvom formacijom izadjemo na grobare ili kluba tipa Cukaricki,Vosa..mislim da ce oni iskoristiti takav poklon.

Bane

Najslabije poluvreme ali zato najbolji sudija

Pedja

A sta je konkretno sudija pomogao Zvezdi? To sto je svirao penal za TSC, a pritom dao direktan crveni Gajicu? Da li penal za Zvezdu nije postojao? Zaleteo se covek i sa ledja srusio Ivanica, sta je trebalo da uradi? Ajde navedi jednu situaciju koju je sudija izvukao za Zvezdu.

@pedja

Kontra 4 na 2, kod rezultata 1:1, faul s ledja Milunovica na 18m...penal bas sumnjiv...ali, moze vam se, koga briga, bahacenje se nastavlja, najbolje je kada sami sebe ubedite da je sve OK (kao ti napr.)

ljubo

jos jedna namestaljka samo ovaj put vrhunski izrezirana, sumnjivi penali crveni kartoni tsc ima igraca vise 1:1 i oni se brane elvis daje prvi zuti za penal koji je jedva faul, drugi za protest je ok, ali milunovic ima zuti udara protivnika punom nogom u pleksus i nema zutog kartona a za start nad ivanicem ima penal pa ako iko ko prati fudbal moze da razume svaka cast, sve je napravljeno tako da se pkaze zvezdin karakter moc a tsc ozbiljnom ekipom koje se ne sklanja.