Почетна / Фудбал / Звезда

Станковић после ТСЦ-а: Најслабије прво полувреме откако сам у Звезди

Фудбалери Звезде победили су у гостима екипу ТСЦ-а са 3:1

Тренер Црвене звезде Дејан Станковић рекао је да је његова екипа на гостовању ТСЦ-у одиграла једно од најслабијих полувремена откако је он тренер, али је истакао да га радује реакција играча у другом полувремену.

- Заиста тешко прво полувреме, једно од најслабијих издања откако сам тренер Црвене звезде. Нисмо стајали на терену какав је био договор, али и то се дешава. Оно што ме радује јесте њихова реакција у другом полувремену. Измене су дале резултат, подигнут је ритам игре и почели смо конкретније да делујемо и стварамо шансе - рекао је Станковић.

Фудбалери Звезде победили су у гостима екипу ТСЦ-а са 3:1, у утакмици 25. кола Супер лиге Србије.

- Нисмо поклекнули, нити спустили главе после примљеног гола и црвеног картона који је био заслужен. Издигли смо се након тога, као у двомечу са Миланом, али не бих волео да правимо неке баналне грешке, јер оне не би смеле да се дешавају на овом нивоу фудбала - рекао је Станковић.

- Играчима капа доле за друго полувреме. На грешкама се учи, тако да ћемо из првог полувремена доста тога анализирати, да би играли увек као што смо у наставку - додао је он.

Фудбалери Црвне звезде у наредном колу дочекују Чукарички.

Коментари11

more sve bilo po planu
Da ne bese elvisa...
ljubo
jos jedna namestaljka samo ovaj put vrhunski izrezirana, sumnjivi penali crveni kartoni tsc ima igraca vise 1:1 i oni se brane elvis daje prvi zuti za penal koji je jedva faul, drugi za protest je ok, ali milunovic ima zuti udara protivnika punom nogom u pleksus i nema zutog kartona a za start nad ivanicem ima penal pa ako iko ko prati fudbal moze da razume svaka cast, sve je napravljeno tako da se pkaze zvezdin karakter moc a tsc ozbiljnom ekipom koje se ne sklanja.
pa pa pa paranoja
Jeste, jeste, moze nam se, namestamo, a sta ces da radis povodom toga?
bas tako
Kratak scenario.
Bane
Najslabije poluvreme ali zato najbolji sudija
@pedja
Kontra 4 na 2, kod rezultata 1:1, faul s ledja Milunovica na 18m...penal bas sumnjiv...ali, moze vam se, koga briga, bahacenje se nastavlja, najbolje je kada sami sebe ubedite da je sve OK (kao ti napr.)
Pedja
A sta je konkretno sudija pomogao Zvezdi? To sto je svirao penal za TSC, a pritom dao direktan crveni Gajicu? Da li penal za Zvezdu nije postojao? Zaleteo se covek i sa ledja srusio Ivanica, sta je trebalo da uradi? Ajde navedi jednu situaciju koju je sudija izvukao za Zvezdu.
Lekler
Deki mislim da si ovaj put pogresio sa izborom igraca i taktike na pocetku utakmice.Krenuo si u utakmicu bez klasicnog spica,sa dva klasicna vezna ko da idemo u goste Bajernu.Onda jos nedovoljno oporavljenog Kataija si pustio od prvog minuta,stavio ga na desno krilo gde je on mnogo losiji nego po levoj strani.Tako da nismo pretili ni po sredini a ni po krilima gde smo dosada bili jako dobri,pa je tako domacin preuzeo igru u svoje ruke ni kriv ni duzan.A nepotrebno igranje sa dva klasicna vezna igraca Petrovicem i Sanogom je najveca greska jer smo tako izgubili jednog ofanzivnog veznog ili krilo i tako umrtvili igru.Mislim da mi u ovoj nasoj ligi nemamo protivnika protiv koga bi igrali sa dva zadnja vezna tog profila,nadam se da je ovo poslednja utakmica gde ce ova dvojica igrati u tandemu.Nemoj da se brukamo i sa nekom takvom formacijom izadjemo na grobare ili kluba tipa Cukaricki,Vosa..mislim da ce oni iskoristiti takav poklon.
?...
Deki majstore,i predigra medija je odigrala svoju ulogu oko prvog poluvremena!Nije bilo baš loše,zar ne,"Baš loše"?