Мркела: Честитам свима, јаки смо као клуб

14

Спортски директор Црвене звезде Митар Мркела честитао је данас свим фудбалерима и челницима клуба на победи у "вечитом" дербију, као и одличним резултатима у првенству и Европи.

"Честитам свим играчима, тренеру Дејану Станковићу, генералном директору Звездану Терзићу, председнику Светозару Мијаиловићу и почасном председнику Драгану Џајићу на победи у дербију и свим одличним резултатима у првенству и Европи. Не бисмо били успешни да нисмо јаки као клуб и то је Звездина снага и за наредне године", рекао је Мркела за сајт клуба.

Звезда је у среду победила Партизан са 1:0 и приближила се освајању титуле шампиона Србије.

Kоментари (14)

Peta Zvezdina Zvezda golcina pravo iz kornera

Pucamo od snage, a jos da ti radis dobro transfere gde bi nam bio kraj. Jak si za kupovanje igraca sumnjivih kvaliteta, a da prodas nekog igraca to je za tebe nemoguca misija.

savke

uprave nam ima samo kad ide dobro

Želje

Bravo. Lepo. Superiška. Hoćemo šampionat i sledeće sezone. I 1/8 finala LE.

Zuk

Jaki ste do m.. da vam nije sudija bili ko moj.Korner pre gola nije bio ali vam ga je ovaj dao.Produzio utakmicu 5 minuta a samo u zadnjih deset minuta ste se izlezavali povreda Falcinelija je prekid bio za najmanje dva i po minuta.Plus zamene.Minimalno je trebalo da se produzi 10 do 12 minuta.

RedStar91@zuk

Pogledaj snimak, lopta ide od kuka Scekica u korner. Drugo, Scekic sam klima glavom da je bio korner. Trece, niko na svetu taj korner nije spomenio ni iz Partizana jedino ti "video". Ako nemas naocare vreme je a ako imas treba da menjas dioptriju. Cetvrto, Ivanic ga dade, 1:0 za Zvezdu. Pobeda! Partizan u nokautu!

Гробар

Не кажу џабе да трећи дан највише боли. :(

Zuk

Jaki ste sa dvanaestim igracem od osnivanja.Bez njih tesko, evo na derbiju u 44 minutu, Borjan djonom pravi penal na Jovicu a sudija se pravi blesav kao ni svi tzv.sudijski eksperti na celu sa Jokicem ili RakomNisu sudija i eksperti videli kako Ivanic ispred Sscekica izbija loptu a ova baraba od sudije dosudjuje korner posle pada gol.Da ne govorimo o Rodic Sanogu i Milunovicu koji su napravili visak startova za zuti karton a ni jedan nije dao crveni.E tu ste sa njima najjaci na svetu, srecom van ove nase bedne lige ispadate ko zrele kruske.

@zuk

Pravite seriju od 18 sklanjalica, onda dodje Zvezda i vrati vas na fabricka podesevanja. Pregazili smo vas kao plitak potok.

Kad ces ti da prodas jednog naseg igraca.

Zuk

Evo izjave bivseg igraca Zvezde i Bajernarema njegovim rečima, Partizan je morao da izgubi utakmicu. „Kada nekog sameljete kao što je Partizan samleo Zvezdu u prvom poluvremenu, kada joj je dozvolio samo jedan šut u okvir gola, kada ne iskoristite te šanse, onda vas i Bog kazni. Primili su gol iz kornera, imali su dobru kontru koja je rezultirala prečkom, ali kada je Zvezda dala gol osetilo se da nemaju snage u igri, da su potonuli. Nisu iskoristili svoje šanse, realno je da su morali da izgube posle takve dominacije u prvih 45 minuta“. Od svih fudbalera, Bogdanoviću su pažnju skrenuli – golmani. „Oba golmana su ozbiljna klasa, ne samo srpskog fudbala, ozbiljna klasa bi bili i da su u nekim od evropskih liga, uz utakmice u utakmicu to pokazuju. Od ostalih igrača, ima nekoliko nadarenih, ali je rano govoriti o njima“, zaključio je Bogdanović.

Tokyo@zuk

Da je Dale Djordjevic promasio trojku sampipn bi bio Huventud.Zvezda vas razbila u drugom, dala gol i kraj. Da je ovo,da je ono...