Раосављевић: Леонардо за црвени, али не тражимо алиби у томе

8

Игор Радојчић, секретар Судијске комисије ФСС, оценио је да Леонардо заслужио други жути картон у 50. минуту због ударања Фримпонга. Арбитар Грујић пропустио је да при резултату 1:1 да искључи Партизановог фудбалера, касније стрелца за оверу победе.

- Леонардо је намерно ударио нашег играча, али не тражимо алиби у томе. Да је црвени картон, јесте – коментар је Блажа Раосављевића.

Био је то период кад је Звезда остварила превласт на терену?

- Добро смо почели друго полувреме, затресли смо мрежу и имали утакмицу под контролом. Примили смо несрећно гол и то нас је највише пореметило.

Kоментари (8)

uzicanin

A kada ste igrali hokej IZA GOLA onda je sve ok bilo.

ДС

Рука дечко, рука...

KKK

Frimpongu su onda trebali cveće i bombonjeru da dodele kada je sa leđa faulirao Lea kao zadnji igrač odbrane u situaciji kada Leo izlazi 1 na 1 sa golmanom (videti pod Savo Pavićević protiv Kairata kako se sudi po PRAVILIMA). Ponašanje Kange u zadnja 2 derbija, na prošlom posle gola provocirao navijače Partizana (inače Everton zbog iste stvari dobio crveni karton i bio razapet u javnosti), sada se trtio ispred klupe PFK čekajući da mu neko mune bika, što je na kraju i dobio. Pozdrav i PRAVDA za PRVOG predsednika SD Crvena zvezda u njenoj istoriji. Zašto se stidite ?