Почетна / Фудбал / Звезда

Милојевић: Док су играчи имали свежине, све је то функционисало како треба

Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић рекао је да може да буде задовољан данашњом победом над Јавором на почетку Супер лиге.

- Могу да будем задовољан. У свакој утакмици има сегмента који треба да се поправе. Контролисали смо утакмицу, имали много шанси. Све у свему сам задовољан. Док су играчи имали свежине, све је то функционисало како треба - рекао је Милојевић.

Звезда је победила Јавор на свом стадиону са 2:0 на почетку нове сезоне Супер лиге Србије, имала је играча више цело друго полувреме.

Црвено-белима следи утакмица са Хелсинкијем у квалификацијама за Лигу шампиона.

- Имамо довољно времена да се добро одморимо, спремимо и припремимо утакмицу и, надам се, одиграмо добро - казао је Милојевић.

Тренер Јавора Игор Бонџулић рекао је да је леп осећај водити екипу у Супер лиги.

- Леп је осећај. Имали смо ситуације, примили голове на ситне грешке. Наравно да је Звезда боља од нас, да је квалитетнија. Честитам јој на првој победи, а мојим момцима који су дали све од себе на залагању. Одмерили смо снаге са шампионом, најбољом екипом и ово искуство ће нам значити даље - рекао је Бонџулић.