Вечити дерби без победника, Звезда повела из пенала, Партизан изједначио пред крај (ВИДЕО)

8

У 1. колу Омладинске лиге Србије црвено-бели су на свом терену дочекали вечитог ривала

У 1. колу Омладинске лиге Србије састали су се Црвена звезда и Партизан - 1:1 (1:0).

Прво полувреме црвено-бели су решили у своју корист, Пиплица је по мишљењу судије Стојиљковића фаулиран у казненом црно-белих средином првог дела игре, Марко Новаковић у 27. минуту је узео лопту и са беле тачке донео предност Црвеној звезди - 1:0.

У 15. минуту Цветојевић је градио лопту у свом казненом, голман Партизана Петар Кашић је уклизао и пробао да ухвати лопту, успео је, али се том прилом сударио са саиграчем, после лекарске интервенције морао је да напусти игру, заменио га је Алекса Бонџић.

Партизан је изједначио у 85. минуту, Јовић је извео корнер а у гужви на првој стативи највиши у скоку био Огњен Ђурковић и главом погодио за 1:1.

У финишу је дошло до кошкања, скоро сви играчи, па и они са резервних клупа, нашли су се у терену. Брзо се све смирило, судија је поделио само два жута картона.

Kоментари (8)

Mosquito

Kako drugacije, nego sa penala?

sumider moder

Dakle nastavlja se sa sudijama, kako vas nije sramota decu od malena ucite da vi odlucujete o svemu,uzas.

JA

Videli smo nedavno da ih na treningu uce da padaju, a kada to ne upali onda se zavrsava preko sudije koji im svira i ako ne znaju da padnu.