Večiti derbi bez pobednika, Zvezda povela iz penala, Partizan izjednačio pred kraj (VIDEO)

8

U 1. kolu Omladinske lige Srbije crveno-beli su na svom terenu dočekali večitog rivala

U 1. kolu Omladinske lige Srbije sastali su se Crvena zvezda i Partizan - 1:1 (1:0).

Prvo poluvreme crveno-beli su rešili u svoju korist, Piplica je po mišljenju sudije Stojiljkovića fauliran u kaznenom crno-belih sredinom prvog dela igre, Marko Novaković u 27. minutu je uzeo loptu i sa bele tačke doneo prednost Crvenoj zvezdi - 1:0.

U 15. minutu Cvetojević je gradio loptu u svom kaznenom, golman Partizana Petar Kašić je uklizao i probao da uhvati loptu, uspeo je, ali se tom prilom sudario sa saigračem, posle lekarske intervencije morao je da napusti igru, zamenio ga je Aleksa Bondžić.

Partizan je izjednačio u 85. minutu, Jović je izveo korner a u gužvi na prvoj stativi najviši u skoku bio Ognjen Đurković i glavom pogodio za 1:1.

U finišu je došlo do koškanja, skoro svi igrači, pa i oni sa rezervnih klupa, našli su se u terenu. Brzo se sve smirilo, sudija je podelio samo dva žuta kartona.