Почетна / Кошарка / Евролига

Радоњић: Били смо мекани у почетку, примили смо 31 поен за четвртину, што је превише

Тренер Црвена звезда Дејан Радоњић рекао је да је ЦСКА заслужио победу и додао да ће његова екипа до краја такмичења у Евролиги играти максимално озбиљно

"Били смо мекани у почетку утакмице. Првих 10 минута су нам дали 31 поен, што је превише. Тада су стекли предност, ми смо после тога били бољи, али у другој четвртини смо имали проблем са заграђивањем... У другом полувремену смо били бољи, али они су контролисали утакмицу и заслужили су победу", рекао је Радоњић.

Кошаркаши Црвене звезде изгубили су данас у гостима од московског ЦСКА са 72:87, у утакмици 31. кола Евролиге.

Три кола пре краја регуларног дела такмичења, Звезда је претпоследња на табели са девет победа и 22 пораза.

"Искористићемо све утакмице да пробамо да играмо најбоље могуће, да пружимо максимум. Ово је Евролига, увек имамо мотива да будемо на терену. Преостале три утакмице ћемо одиграти на максимуму. Распоред нам је превише тежак, у следећих седам дана имамо четири утакмице, али без обзира на то ћемо играти на максимуму", рекао је тренер црвено-белих.

Екипа Црвене звезде враћа се у петак у поподневним часовима у Београд, а већ у суботу од 19.00 игра меч АБА лиге са екипом ФМП-а.

Црвено-беле наредне недеље очекује дупло коло Евролиге када ће им ривали бити Макаби и Милано.