Peta pobeda Andree Arsović u Kuvajtu

1

U takmičenju vazdušnom puškom za muškarce Milutin Stefanović se okitio zlatom, a Milenko Sebić srebrom, dok je Damir Mikec u nadmetanju vazdušnim pištoljem osvojio treću poziciju

Srpska reprezentativka u streljaštvu Andrea Arsović osvojila je danas zlatnu medalju vazdušnom puškom, drugog dana devetog turnira "Trofej Emira od Kuvajta".

Arsovićevoj je ovo peti trijumf na tradicionalnom takmičenju u Kuvajtu, na kome je najbolja bila 2012, 2013, 2015. i 2019.

Druga predstavnica Srbije, Sanja Vukašinović takođe se plasirala u finale i zauzela je šestu poziciju.

Današnjim takmičenjem srpski strelci su završili učešće na turniru u Kuvajtu, na kome su ove godine osvojili četiri medalje.

Prvog dana, u takmičenju vazdušnom puškom za muškarce Milutin Stefanović se okitio zlatom, a Milenko Sebić srebrom, dok je Damir Mikec u nadmetanju vazdušnim pištoljem osvojio treću poziciju.