Lale teško do tri boda u Kragujevcu, Partizan protutnjao LJigom

2

Vojvodina je slavila u kragujevačkom Jezeru 3:1 protiv neugodne ekipe Radničkog

Gosti iz Novog Sada bili su bolji tokom većeg dela utakmice, ali Radnički nije dozvolio da Vojvodina lako dođe do plena.

Iako je tim koji predvodi Slobodan Boškan imao veliku prednost u prvom setu, Kragujevčani su krajem ove deonice živnuli i namučili favorita koji je ipak poveo 1:0.

Dobra igra Radničkog nagrađena je u narednom setu pa je domaćin izjednačio. Usledila je dominacija Lala koje su ubedljivo povele 2:1, ali ovaj slabiji deo igre Radničkog nije bio dugog maha.

Neizvesnost je vladala u četvrtom setu. Imale su obe ekipe šansu da zatvore ovaj period u svoju korist, ali bolje se snašao aktuelni šampion koji je tek posle velike borbe došao do 32. poena i konačne pobede – 3:1.