Pančevci razbijeni u Sloveniji

8

Oslabljeni Dinamo nije imao nikakve šanse protiv sjajnog slovenačkog tima, pa je na kraju bilo 39:25

CELJE – DINAMO 39:25 (25:15)

CeljeDvorana: „Zlatorog“. Gledalaca: 2000. Sedmerci: Celje 1 (-), Dinamo 3 (3). Isključenja: Celje 2, Dinamo 4 minuta.

CELJE: Lesjak (8 odbrana), Jurečič 5, Malus, Razgor 2, Suholežnik 4, Marguč 3, Grošelj 5, Panjtar (5 odbrana), Žabič 1, Slišković 3, Kodrin 3, Makuc, Anić 2, Dušebajev 2, Mačkovšek 2, Mlakar 7.

DINAMO: Žujović 3, Pilipović 3, Mirković 3, Jovanović, Petrović (8 odbrana), Pralica, Pavlović, Distol 1, Barudžić 1, Slavuljica 3, Radovanović (1 odbrana), Šaponjić 6, Dimitrijević 5.

Igrač utakmice: Žiga Mlakar (Celje)

Nije mnogo trebalo domaćim igračima da pokažu ko je gazda na terenu, pa su Celjani već posle desetak minuta imali tri gola viška.

Uspeo je Slavuljica u 15. minutu da smanji na 12:10, a onda je usledila sjajna serija domaćeg tima, koji je za pet minuta postigao pet golova i odlepio se na 17:11.

Kako je vreme odmicalo prednost domaćih je rasla da bi do odlaska na odmor iznosila velikih deset golova. Pančevci nisu ličili na tim, odbrana kao da nije postojala, pa su za samo trideset minuta primili čak 25 golova!

Ni u nastavku se ništa nije promenilo, domaći tim je igrao odlično i lepršvao, dok su gosti dosta grešili. Nije ništa Pančevcima išlo od ruke, bili su prilično indisponirani, pa ni krajnji rezultat ništa ne treba da čudi.